• גודל גופן

LION

LION

LION

ב-1972 הקמנו את מפעל הייצור הראשון של בסטוק ניואינגטון שבצפון לונדון. שם החברה המקורי שלנו: Shun Cheong Lung Ltd, ניתן על שמם של שני המייסדים. למרות שהעסק נרכש בידי הבעלים הנוכחי כבר ב-1933, שמה המקורי של החברה נותר עד לאחרונה.

למרות שמנו החדש, אנו עדיין אותם יצרני האיכות של מוצרי נודלס ומאפים מבית המותג "Lion", מוצרים הנושאים את לוגו המותג שלנו במשך שנים רבות. כיום, אנו מציעים רשימה ארוכה של ספקים בממלכה המאוחדת ובעולם כולו.

אנו קבוצה ידידותית המעניקה תשומת לב למוצריה וללקוחותיה והשואפת תמיד לייצור מוצרים איכותיים יחד עם שירות מושלם. כמו כן, אנו מעניקים תשומת לב רבה לאיכות הסביבה ועושים כל מאמץ שביכולתנו על מנת ששיטות העבודה שלנו תהיינה ידידותיות לסביבה.

הבטחת איכות

כל מוצרי הנודל היבשים שלנו, מאושרים בידי ה-BRC ועונים על כל דרישות התקנים הבריטיים, האירופאים והבינלאומיים ביחס לבטיחות והיגיינת מזון.

כל מוצרינו נעשים על פי מתכונים מסורתיים תוך שימוש במתקנים, שיטות ומערכות מודרניים.

אנו בוררים היטב את כל המרכיבים בהם אנו עושים שימוש ומעבירים את מוצרינו הליך פיתוח קפדני תוך העמדת סטנדרטים גבוהים, מבחני טעימה והבטחת איכות וזאת על מנת להבטיח את מצוינות המוצרים הנושאים את שם המותג שלנו.

המוצרים שלנו ואתה

אנו מייצרים סדרה של מאפים ונודלס על פי מתכונים אותנטיים. יחד עם סדרת המוצרים הקיימים, אנו עושים מאמצים רבים על מנת לשפר ולפתח סוגים חדשים ומרגשים אותם נוסיף לרשימת המוצרים שלנו.

אנו גאים בסדרת המוצרים שלנו. איכות וסטנדרטים ב- SCLA Ltd.